Obsah fóra Alíkovo fórum Alíkovo fórum
pro adminy a uzivatele (jen si stezujte :-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jakýkoliv problém s Alíkem?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
resurrection



Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 16:54    Předmět: Jakýkoliv problém s Alíkem? Citovat

Doufám, že tohle téma nejni moc troufalé, ale velice by me zajímalo, co se vám na alíku libí nebo ne, jestli by jste třeba chtěli něco zmenit apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
resurrection



Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 16:23    Předmět: Citovat

no nevim, co si ted mam myslet, bud alik je uplne bez chyb a nebo to ani nema cenu komentovat, tohle tema su zalozila za ucelem, aby ostatni rekli svuj nazor co si mysli a jak treba sou i napadity a hlavne mi slo o poznani....=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mari1
Správce Alíka


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2247
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 16:30    Předmět: Citovat

resurrection napsal:
no nevim, co si ted mam myslet, bud alik je uplne bez chyb a nebo to ani nema cenu komentovat, tohle tema su zalozila za ucelem, aby ostatni rekli svuj nazor co si mysli a jak treba sou i napadity a hlavne mi slo o poznani....=)

Zkus na toto nové téma upozornit na některém již existujícím. Pokud má někdo nastavené sledování založených témat, tak to tvé přehlédne, protože o něm neví. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
resurrection



Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 22:06    Předmět: Citovat

Mari1 napsal:
resurrection napsal:
no nevim, co si ted mam myslet, bud alik je uplne bez chyb a nebo to ani nema cenu komentovat, tohle tema su zalozila za ucelem, aby ostatni rekli svuj nazor co si mysli a jak treba sou i napadity a hlavne mi slo o poznani....=)

Zkus na toto nové téma upozornit na některém již existujícím. Pokud má někdo nastavené sledování založených témat, tak to tvé přehlédne, protože o něm neví. Wink


jezis, nj to me nenapadlo, dekuji =) hehe, jinak je to vhodne tema?=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pralinka2
Správce Alíka


Založen: 22.3.2006
Příspěvky: 3756
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 22:08    Předmět: Citovat

resurrection napsal:
Mari1 napsal:
resurrection napsal:
no nevim, co si ted mam myslet, bud alik je uplne bez chyb a nebo to ani nema cenu komentovat, tohle tema su zalozila za ucelem, aby ostatni rekli svuj nazor co si mysli a jak treba sou i napadity a hlavne mi slo o poznani....=)

Zkus na toto nové téma upozornit na některém již existujícím. Pokud má někdo nastavené sledování založených témat, tak to tvé přehlédne, protože o něm neví. Wink


jezis, nj to me nenapadlo, dekuji =) hehe, jinak je to vhodne tema?=)

Myslím že je, proč by nebylo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HelPik



Založen: 27.6.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 8:44    Předmět: Problem posta Citovat

objevil sem jednu drobnou chybu, kdy se nekterym uzivatelum nezobrazovala posta, problem byl odstranen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mari1
Správce Alíka


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2247
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 14:14    Předmět: Re: Problem posta Citovat

HelPik napsal:
objevil sem jednu drobnou chybu, kdy se nekterym uzivatelum nezobrazovala posta, problem byl odstranen.

To je dobře, objevovaly se dotazy ohledně nefunkční pošty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
resurrection



Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 0:28    Předmět: Citovat

take uz mi hlasili, perfektni sikulka =) jinakdoufam ze ten navrh se prosadi s temi nastenkami, zeby si uzivatel vybral svoje oblibene, aby se nemusel prehrabovat mezi radky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 17:00    Předmět: Super ale... Citovat

Já si nemůžu pomoci ale někdy mi strašně chybí starý Alík.. bylo to tam víc takové veselé než je teď je ten nový, nebo-li jak říkají správci nový kabát.. Když jsem chtěla před dvěma lety na Alíka tak jsem se úplně lekla co s ním provedli.. a po nějakém času jsem zjistila že ho změnili a už ho nikdy nezmění zpátky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 17:02    Předmět: Re: Problem posta Citovat

HelPik napsal:
objevil sem jednu drobnou chybu, kdy se nekterym uzivatelum nezobrazovala posta, problem byl odstranen.


jo tak to je super.. mému bráchovi to také nešlo a už to jde..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com