Obsah fóra Alíkovo fórum Alíkovo fórum
pro adminy a uzivatele (jen si stezujte :-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Já to ....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Pravidla podle kterých se držíme
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 9:34    Předmět: Já to .... Citovat

Já když mám SS tak to dělám tak že.. Když dají reklamu tak upozornim když jí dají po 2 tak vyhodím na pět minut, tak stejně i se spamama.. tedy podle toho jestli se omluví nebo tak.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ALX75
Správce Alíka


Založen: 16.5.2009
Příspěvky: 2374
Bydliště: Trhové Sviny

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 8:05    Předmět: Re: Já to .... Citovat

Broučeek napsal:
Já když mám SS tak to dělám tak že.. Když dají reklamu tak upozornim když jí dají po 2 tak vyhodím na pět minut, tak stejně i se spamama.. tedy podle toho jestli se omluví nebo tak.. Smile

// S těma reklamama to dělám také tak, někdy také uživatele odkazuji na příslušný stůl(tzn. na stůl Blogy, blogaři a blogařky). U spamu a tapetování je to jiné. Samozřejmě pokud někdo tapetuje v malé míře, stačí upozornění, v případě nerespektování vyhození od stolu. Jestliže uživatel tapetuje celý stůl, vyhazuji ihned bez upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lajka
Správce ve výslužbě


Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 1117
Bydliště: obézní dráha

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 21:11    Předmět: Citovat

Jenom tu probíhám, takže se nedivte, že nereaguji na zprávy na Alíku...
Každopádně, ráda bych zdůraznila, že pokud nějaké trdlo dá jednu* reklamu a deset trdel ho okřikne "huš!", "Kšššššc!" a tak podobně, tak vás, miláčkové, asi příště prostě definitivně roztrhnu. Děláte s tím mnohem větší bordel, než ten někdo. Dále je to hrozně rozkazovačné a takové negativní, náš bohatý jazyk zná slovo "prosím" a "mohl bys být tak laskav a nevkládat reklamy?".
Takže, mohli byste být tak úžasní a starat se hlavně a převážně o opravdu veliké problémy a veliké otravy, ne tyhlety malé příšerky? A taky nejlépe v případě, že jste tím pověřeni, nebo v případě, ža tam vůbec žádný správce není? Děkuji.

*jedna znamená malý počet, prostě něco, co normálně nebude obtěžovat, ač by to tam správně vůbec být nemělo, ale nikdo z toho nebude mít amok. Takže mě, prosím, neberte za slovo a i ty tři reklamy na stole Blogaři jsou pouze ORIENTAČNÍ ČÍSLO!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pes_z_Petipes
Správce ve výslužbě


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 565

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 11:31    Předmět: Citovat

Lajka napsal:
Jenom tu probíhám, takže se nedivte, že nereaguji na zprávy na Alíku...
Každopádně, ráda bych zdůraznila, že pokud nějaké trdlo dá jednu* reklamu a deset trdel ho okřikne "huš!", "Kšššššc!" a tak podobně, tak vás, miláčkové, asi příště prostě definitivně roztrhnu. Děláte s tím mnohem větší bordel, než ten někdo. Dále je to hrozně rozkazovačné a takové negativní, náš bohatý jazyk zná slovo "prosím" a "mohl bys být tak laskav a nevkládat reklamy?".
Takže, mohli byste být tak úžasní a starat se hlavně a převážně o opravdu veliké problémy a veliké otravy, ne tyhlety malé příšerky? A taky nejlépe v případě, že jste tím pověřeni, nebo v případě, ža tam vůbec žádný správce není? Děkuji.

*jedna znamená malý počet, prostě něco, co normálně nebude obtěžovat, ač by to tam správně vůbec být nemělo, ale nikdo z toho nebude mít amok. Takže mě, prosím, neberte za slovo a i ty tři reklamy na stole Blogaři jsou pouze ORIENTAČNÍ ČÍSLO!


Souhlasím s Tebou, Lajko. Chápu, že asi nemají správci příliš času, ale "Mírni", "uklidni se" a "běž někam s reklamami" mi nepřijde zrovna motivující k tomu, aby někdo skutečně přestal se svým chováním. Taky mi to vůči dotyčným přijde dost přehlíživé a necitlivé, když často ani nevědí, že udělali něco nevhodného a najednou se na ně sesype z všech stran kupa hnoje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALX75
Správce Alíka


Založen: 16.5.2009
Příspěvky: 2374
Bydliště: Trhové Sviny

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 12:56    Předmět: Citovat

Pes_z_Petipes napsal:
Lajka napsal:
Jenom tu probíhám, takže se nedivte, že nereaguji na zprávy na Alíku...
Každopádně, ráda bych zdůraznila, že pokud nějaké trdlo dá jednu* reklamu a deset trdel ho okřikne "huš!", "Kšššššc!" a tak podobně, tak vás, miláčkové, asi příště prostě definitivně roztrhnu. Děláte s tím mnohem větší bordel, než ten někdo. Dále je to hrozně rozkazovačné a takové negativní, náš bohatý jazyk zná slovo "prosím" a "mohl bys být tak laskav a nevkládat reklamy?".
Takže, mohli byste být tak úžasní a starat se hlavně a převážně o opravdu veliké problémy a veliké otravy, ne tyhlety malé příšerky? A taky nejlépe v případě, že jste tím pověřeni, nebo v případě, ža tam vůbec žádný správce není? Děkuji.

*jedna znamená malý počet, prostě něco, co normálně nebude obtěžovat, ač by to tam správně vůbec být nemělo, ale nikdo z toho nebude mít amok. Takže mě, prosím, neberte za slovo a i ty tři reklamy na stole Blogaři jsou pouze ORIENTAČNÍ ČÍSLO!


Souhlasím s Tebou, Lajko. Chápu, že asi nemají správci příliš času, ale "Mírni", "uklidni se" a "běž někam s reklamami" mi nepřijde zrovna motivující k tomu, aby někdo skutečně přestal se svým chováním. Taky mi to vůči dotyčným přijde dost přehlíživé a necitlivé, když často ani nevědí, že udělali něco nevhodného a najednou se na ně sesype z všech stran kupa hnoje.

// Máte pravdu oba dva, pokud někdo vloží na nějaký stůl reklamu(řekněme třeba stůl Jen tak na pokec...), Správce dotyčného napomene, ale současně s ním daného uživatele napomene i 10 ostatních uživatelů, což není dobré....oni nám Správcům prostě chtějí pomoci, ale skutečně se v tom člověk pak ztrácí.Osobně také někdy tu jednu reklamu přehlédnu a řeším to, až když jsou na stole od daného uživatele třeba reklamy dvě, záleží to samozřejmě na časových možnostech a na tom, jestli ostatní uživatelé u stolu tropí neplechu a je tedy třeba se soustředit především na ně.Rozhodně mi přijde přehnaný přístup některých Správců stolu, kteří vyhazují i za jednu reklamu, někteří i bez předchozího upozornění.Takový přístup má opodstatnění pouze v případě, když uživatel vloží na stůl odkaz na nějaké nevhodné stránky; pak je dobré spolu s vyhozením daného hříšníka i stůl vyčistit.Na stole Blogy, blogaři a blogařky jsem na reklamy docela pes, to nepopírám, avšak i tam vyhazuji většinou jen v případě, že daný uživatel vkládá několik reklam za sebou(například pět reklam) a nedělá mezi nimi žádné odstupy.Samozřejmě předtím následuje upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mateas
Správce Alíka


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 661
Bydliště: War4all.com

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 15:56    Předmět: Citovat

Tak zrovna Blogarskej stul bych neresil vubec. Vzhledem k tomu, ze tam chodi vetsina lidi prave jenom kvuli tomu, aby si tam hodili odkaz na svuj blog.

K tomu okamzitemu vyhozeni - ano, ja vyhazuju hned a bez upozorneni, kdyz je to neco sprostyho, co tam fakt nepatri, tak klidne za plnej, kdyz jen reklama, tak na projduti, at ma moznost se vratit popr. vysvetlit, kdyz si neda pokoj, tak uz pak ma holt stejnej pocet jako vsici ostatni hrisnici.
_________________
... a zkuste mi odporovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 15:16    Předmět: Joo... :) Citovat

Tak díky za odpovědi.. alespoň jsem se zase něco přiučila o SS.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mateas
Správce Alíka


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 661
Bydliště: War4all.com

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 18:01    Předmět: Re: Joo... :) Citovat

Broučeek napsal:
Tak díky za odpovědi.. alespoň jsem se zase něco přiučila o SS.. Smile
Tadyk se na neco odpovidalo? Mad
_________________
... a zkuste mi odporovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 18:36    Předmět: Re: Joo... :) Citovat

Mateas napsal:
Broučeek napsal:
Tak díky za odpovědi.. alespoň jsem se zase něco přiučila o SS.. Smile
Tadyk se na neco odpovidalo? Mad


No vlastně ne.. Smile No tak Děkuju za příspěvky.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Xx-Miva-xX



Založen: 7.6.2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Neřeknu

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 19:36    Předmět: Re: Joo... :) Citovat

Broučeek napsal:
Mateas napsal:
Broučeek napsal:
Tak díky za odpovědi.. alespoň jsem se zase něco přiučila o SS.. Smile
Tadyk se na neco odpovidalo? Mad


No vlastně ne.. Smile No tak Děkuju za příspěvky.. Very Happy


Snad ses taky přiučila tomu, že bys neměla patřit mezi ty, kteří napomínají jednu osobu za nějaký prohřešek, i když nemáš korunku, aby to pak zbytečně nevyprovokovalo... >Smile
(Samozřejmě v tom případě, když je tam správce)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Broučeek



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 9:23    Předmět: Re: Joo... :) Citovat

Xx-Miva-xX napsal:
Broučeek napsal:
Mateas napsal:
Broučeek napsal:
Tak díky za odpovědi.. alespoň jsem se zase něco přiučila o SS.. Smile
Tadyk se na neco odpovidalo? Mad


No vlastně ne.. Smile No tak Děkuju za příspěvky.. Very Happy


Snad ses taky přiučila tomu, že bys neměla patřit mezi ty, kteří napomínají jednu osobu za nějaký prohřešek, i když nemáš korunku, aby to pak zbytečně nevyprovokovalo... >Smile
(Samozřejmě v tom případě, když je tam správce)

Mivičko.. nestarej se.. kdyby jsi byla častěji na Alíkovi tak víš že se pár věcí změnilo.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Pravidla podle kterých se držíme Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com