Obsah fóra Alíkovo fórum Alíkovo fórum
pro adminy a uzivatele (jen si stezujte :-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se bodíků týče ...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co myslíš, chtělo by to více možností, jak získat bodíky ?
Určitě ano !
62%
 62%  [ 5 ]
No nevím, asi bych to nechal/a tak, jak to je ...
25%
 25%  [ 2 ]
Určitě ne !
12%
 12%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Jonatán



Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 155
Bydliště: Semice (nad Labem)

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 11:51    Předmět: Co se bodíků týče ... Citovat

Idea Teď mě jenak napadlo ... Co takhle udělat třeba ještě trošku větší rozlet těch možností, jak získat bodíky? Přecijen, když se nad tím zamyslím, tak Alík je internet pro děti. Chodí tam i 7-mi letí ... Myslíte si, že 7-mi leté dítě dokáže samo napsat článek ? Shocked Asi těžko ... Jako zas na druhou stranu chápu, že 60 bodíků za den je dost, ale třeba víc těch anket, když někdo napíše článek, tak pod to dát anketu, jak se to tomu dotyčnému líbilo nebo tak ... Je to jen nápad ... Ale zase, aby se toho nedalo zneužít no ... Sad ... A slyšela sem i nápady, že by správci klubovny a jiní měli dostávat prémie. Razz To zase ne, na Alíkovi by si měli být všichni rovni, navíc, korunku má správce dobrovolně a dobrovolně tu práci vykonává, takže Lego, žádný prémie ! Very Happy ... I když třeba 10 bodíků na víc, abys měl na lízátko Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Teferi
Správce ve výslužbě


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:27    Předmět: Citovat

Já bych měl návrh.
Dát pár bodíků, třeba za správně zodpovězenou soutěž...Nebo nějak jinak bych je do soutěží zapojil. Třeba i jako zvláštní cenu.
Co vy na to?
_________________
iAlík.blog.cz!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jonatán



Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 155
Bydliště: Semice (nad Labem)

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 16:22    Předmět: Citovat

Teferi napsal:
Já bych měl návrh.
Dát pár bodíků, třeba za správně zodpovězenou soutěž...Nebo nějak jinak bych je do soutěží zapojil. Třeba i jako zvláštní cenu.
Co vy na to?


To není špatnej nápad. Smile Ale nevím jak s tou zvláštní cenou ... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com