Obsah fóra Alíkovo fórum Alíkovo fórum
pro adminy a uzivatele (jen si stezujte :-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

A co nějaká "normální" otázka na supervizory??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ahojky009
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 16:24    Předmět: A co nějaká "normální" otázka na supervizory?? Citovat

Ahojky,
jak to je s e-mailem alik@alik.cz? Mám takový pocit, že za ním sedí asi ne moc ochotný, či časumající človéček Smile
Návrat nahoru
Pes_z_Petipes
Správce ve výslužbě


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 565

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 18:03    Předmět: Re: A co nějaká "normální" otázka na supervizory?? Citovat

ahojky009 napsal:
Ahojky,
jak to je s e-mailem alik@alik.cz? Mám takový pocit, že za ním sedí asi ne moc ochotný, či časumající človéček Smile


Na tuhle adresu dle mého názoru chodí příliš mnoho mailů, aby na ní onen človíček (či človíčci? Kdo ví.. )mohl odpovídat.. Vůbec nejlepší řešení je poslat všechno, co chceš směřovat Alíkovi některému ze správců nebo to třeba napsat přímo na tohle fórum..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ahojky009
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 18:55    Předmět: Re: A co nějaká "normální" otázka na supervizory?? Citovat

Pes_z_Petipes napsal:
ahojky009 napsal:
Ahojky,
jak to je s e-mailem alik@alik.cz? Mám takový pocit, že za ním sedí asi ne moc ochotný, či časumající človéček Smile


Na tuhle adresu dle mého názoru chodí příliš mnoho mailů, aby na ní onen človíček (či človíčci? Kdo ví.. )mohl odpovídat.. Vůbec nejlepší řešení je poslat všechno, co chceš směřovat Alíkovi některému ze správců nebo to třeba napsat přímo na tohle fórum..


Jo, taky mě to napadlo, ale to je těžké, když jsem na fórum narazil až dnes a mail už je odeslaný nějaký ten pátek. Stejně to byla blbost. Možná ho někde vyhrabu ze záloh a překopčím ho sem Wink
Návrat nahoru
Filiposs
Správce ve výslužbě


Založen: 22.3.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Karviná / Brno CZ

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 15:45    Předmět: Re: A co nějaká "normální" otázka na supervizory?? Citovat

Psát na alik@alik.cz je fakt tak trochu ztráta času.
_________________
...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 18:21    Předmět: Re: A co nějaká "normální" otázka na supervizory?? Citovat

Filiposs napsal:
Psát na alik@alik.cz je fakt tak trochu ztráta času.


Jo, tak jsme si všiml Very Happy
Návrat nahoru
ahojky009
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 19:08    Předmět: ukládání obrázků Citovat

Ahoj, mám na srdci 2 věci.

Jednou z nich je ta, že se mi nedaří nahrát obrázek na vizitku. Nechi to obcházet. Hlásí se chyba nesprávného typu obrázku. Ale já ho do JPEG ukládám. Správce webu by si mohl uvědomit jednu smutnou skutečnost, že JPEG může mít více MIME typů.

.jpeg - Mime: image/jpeg
.jpeg - Mime: image/pjpeg
.jpg - Mime: image/jpeg
.jpg - Mime: image/pjpeg

na této kompresi existuje i jpc a podobně, ale to neřeším. Podle mě je problém v tom, že script kontroluje MIME jen na image/jpeg. Což mě celkem mrzí, taková drobnost a postupem času začne vadit více a více uživatelů.

Vím, asi s tím nic neuděláte, a psát společnosti vlastnící web se asi nevyplatí.

Druhá maličkost spočívá v odstranění mého tématu "Vzhled vizitky". Je to tu k ničemu. Dík Petr alias ahojky009
Návrat nahoru
Pes_z_Petipes
Správce ve výslužbě


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 565

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 21:26    Předmět: Re: ukládání obrázků Citovat

ahojky009 napsal:
Ahoj, mám na srdci 2 věci.

Jednou z nich je ta, že se mi nedaří nahrát obrázek na vizitku. Nechi to obcházet. Hlásí se chyba nesprávného typu obrázku. Ale já ho do JPEG ukládám. Správce webu by si mohl uvědomit jednu smutnou skutečnost, že JPEG může mít více MIME typů.

.jpeg - Mime: image/jpeg
.jpeg - Mime: image/pjpeg
.jpg - Mime: image/jpeg
.jpg - Mime: image/pjpeg

na této kompresi existuje i jpc a podobně, ale to neřeším. Podle mě je problém v tom, že script kontroluje MIME jen na image/jpeg. Což mě celkem mrzí, taková drobnost a postupem času začne vadit více a více uživatelů.

Vím, asi s tím nic neuděláte, a psát společnosti vlastnící web se asi nevyplatí.

Druhá maličkost spočívá v odstranění mého tématu "Vzhled vizitky". Je to tu k ničemu. Dík Petr alias ahojky009


Dobře, tak tohle jsem vůbec nepochopil.. Smile Ale je fakt, že mně to některý obrázky taky vzít nechtělo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ahojky009
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 15:36    Předmět: Re: ukládání obrázků Citovat

Pes_z_Petipes napsal:
ahojky009 napsal:
Ahoj, mám na srdci 2 věci.

Jednou z nich je ta, že se mi nedaří nahrát obrázek na vizitku. Nechi to obcházet. Hlásí se chyba nesprávného typu obrázku. Ale já ho do JPEG ukládám. Správce webu by si mohl uvědomit jednu smutnou skutečnost, že JPEG může mít více MIME typů.

.jpeg - Mime: image/jpeg
.jpeg - Mime: image/pjpeg
.jpg - Mime: image/jpeg
.jpg - Mime: image/pjpeg

na této kompresi existuje i jpc a podobně, ale to neřeším. Podle mě je problém v tom, že script kontroluje MIME jen na image/jpeg. Což mě celkem mrzí, taková drobnost a postupem času začne vadit více a více uživatelů.

Vím, asi s tím nic neuděláte, a psát společnosti vlastnící web se asi nevyplatí.

Druhá maličkost spočívá v odstranění mého tématu "Vzhled vizitky". Je to tu k ničemu. Dík Petr alias ahojky009


Dobře, tak tohle jsem vůbec nepochopil.. Smile Ale je fakt, že mně to některý obrázky taky vzít nechtělo..


No, nemusíš to chápat, také jsem měl problém přijít na podstatu. ale už mi můj script bere snad všechny mutace JPEG formátu. Snad jich neexistuje víc, asi bymě kleplo. Proč jich tolik vůbec vyvýjejí, na pohled mají stejné velikosti i kvality výstupních souborů.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Alíkovo fórum -> Jen tak :-) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com